دستکش ایمنی

کارگران در طول روز به طور مداوم از دستان خود استفاده می کنند، یک اشتباه یا خطر می تواند منجر به یک عمر درد و دامنه حرکتی محدود شود که خرید دستکش ایمنی می تواند یکی از بهترین راه های جلوگیری از این موارد باشد. شرکت ها بیشتر از هر نوع خطر کاری دیگر زمان و پول خود را در صدمات ناشی از دست از دست می دهند. صرف نظر از شغل، متخصصان و مدیران نیز باید با انتخاب دستکش ایمنی مناسب از دستان خود محافظت کنند.

تنوع در خرید دستکش ایمنی بسیار بالا است. همه ی دستکش های ایمنی با یک متریال و مشخصات ساخته نمی شوند، از همین سو باید با در نظر گرفتن بعضی مواردبه خرید دستکش ایمنی بپردازید.

نکاتی که به شما کمک می کند بهترین انتخاب را برای دستکش ایمنی خود انجام هید:

خطرات را بشناسید

هر سایت کاری متفاوت است، بنابراین مدیران و پرسنل ایمنی باید زمانی را صرف تجزیه و تحلیل خطرات احتمالی برای کارگران خود کنند. سه خطر اصلی که هر کارفرما باید از آن آگاه باشد عبارتند از: درجه حرارت شدید، اشیاء تیز مانند شیشه شکسته و قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی خطرناکی که ممکن است جذب پوست شوند.

کارفرمایان باید قبل از سرمایه گذاری در دستکش ایمنی برای کارگران خود، ارزیابی ایمنی کاملی از محل کار خود انجام دهند. اگر کارفرما نمی داند چگونه این خطرات را شناسایی کند، باید برای اطلاعات بیشتر با یک متخصص ایمنی مشورت کند و سپس برای خرید دستکش ایمنی اقدام کند.

هنگامی که کارفرما خطرات ذاتی را شناسایی کرد، باید سعی کند با تنظیم عملیات خود، مانند مهندسی، اتوماسیون یا جایگزینی، تهدید را تا حد امکان کاهش دهد. دستکش های ایمنی فقط باید به عنوان یک اقدام احتیاطی یا آخرین راه حل در محل کار استفاده شوند، نه اولین خط دفاعی پوشنده در برابر خطر.

انتخاب مواد مناسب

دستکش های ایمنی با طیف گسترده ای از مواد برای کاربردهای مختلف ساخته می شوند.

     دستکش‌های یکبار مصرف، مانند دستکش‌هایی که با لاستیک لاتکس یا نیتریل ساخته شده‌اند، ارزان هستند و از تماس اتفاقی و گسترش بیماری‌های عفونی محافظت می‌کنند. با این حال، حداقل محافظت را در برابر مواد شیمیایی صنعتی، بریدگی ها و ساییدگی ها ارائه می دهند.

     دستکش های ساخته شده با ویتون، پلی وینیل الکل و پلی وینیل کلراید محافظت عالی در برابر انواع گازهای صنعتی و خطرات ارائه می دهند. با این حال، آنها برای محافظت در برابر هر نوع خطری طراحی نشده اند و فقط باید در شرایط خاص استفاده شوند.

     دستکش‌های مقاوم در برابر سرما برای جلوگیری از سرمازدگی و عایق‌سازی اعضای تیم در برابر دماهای شدید، استاندارد طلایی محسوب می‌شوند اما ممکن است در برابر مواد شیمیایی صنعتی محافظت نکنند و خرید دستکش ایمنی با این مشخصات کاربردی نباشد.

     دستکش کولار گزینه خوبی برای جلوگیری از بریدگی در هنگام دست زدن به اجسام تیز یا ابزار با حداقل محافظت در برابر مواد شیمیایی خطرناک می باشد.

بسته به شغل، کارفرمایان باید به دنبال دستکش‌هایی باشند که دارای الگوی محکم و محکمی باشند تا کارگران آن‌ها همچنان بتوانند از ابزار استفاده کنند و اشیاء دیگر را بدون از دست دادن کنترل، حتی زمانی که در شرایط مرطوب کار می‌کنند، در دست بگیرند.

مدیران و کارکنان آنها ممکن است نیاز داشته باشند که همزمان از خود در برابر بیش از یک نوع خطر محافظت کنند. به دستورالعمل‌های سازنده مراجعه کنید تا مطمئن شوید که محصول می‌تواند چندین تهدید را بدون اینکه کارگران را در معرض خطر قرار دهد مقاومت کند.

انتخاب اندازه مناسب

هنگام محافظت از کارگران در برابر اشیاء تیز و مواد شیمیایی صنعتی، بهتر است از دستکش های متناسب با اندازه و شکل دست فرد استفاده کنید. مدیران باید طیف وسیعی از اندازه ها و تناسب های مختلف را در محل نگهداری کنند تا مطمئن شوند اعضای تیم می توانند قبل از شروع شیفت کاری خود، آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند.

برخی از دستکش ها ممکن است به مرور زمان شکل خود را از دست بدهند. هر کارگر باید زمان کافی برای اطمینان از تناسب دستکش های خود داشته باشد. آنها ممکن است نیاز به پوشیدن PPE اضافی علاوه بر دستکش داشته باشند تا میزان پوست در معرض آن را محدود کنند. دستکش‌ها و آستین‌های فرد باید به طور ایمن در کنار هم قرار گیرند.

خرید دستکش بافتنی 50 گرمی hsetop

دستکش بافت 50 گرمی

دستکش بافتنی 50 گرمی از دسته دستکش هایی است که برای مشاغل صنعتی به صورت روزانه استفاده می شود.

این دستکش از الیاف نرم کتان و نخ بافته و عرضه شده است.

رنگ سفید دستکش بافتنی 50 گرمی باعث کثیف شدن آن می شود اما از طرفی این دستکش قابل شستشو و استفاده دوباره است.

قبل از هر شیفت بازرسی کنید

کارگران و مدیران باید عادت داشته باشند که قبل از شروع هر شیفت، دستکش های ایمنی خود را بازرسی کنند. یک بازرسی سریع بصری به اعضای تیم کمک می کند تا مشکلات احتمالی را شناسایی کنند. همه باید مراقب بریدگی ها، پارگی ها و دیگر منافذ در دستکش باشند که می تواند کارگران را در معرض خطر قرار دهد. تغییر رنگ و سفتی نیز می تواند از علائم هشدار دهنده باشد. ممکن است به این معنی باشد که ماده بیرونی توانایی خود را برای محافظت از پوشنده در برابر مواد شیمیایی و گازهای خطرناک از دست می دهد.

در حالت ایده آل، دستکش باید کاملاً هوابند باشد. کارگران می توانند سعی کنند دستکش را با آب یا هوای فشرده پر کنند، مچ دست را ببندند و چک کنند که دستکش نشتی ندارد. اگر آب یا هوا از کنار خارج شد، وقت آن است که وارد شوید.

خرید دستکش مونتاژکاری مکسی فلکس کف مواد اندورنس

دستکش مونتاژکاری کف مواد اندورنس

دستکش مونتاژکاری کف مواد اندورنس داری سطح خالدار کف دست می باشد. این خصیصه دستکش باعث بالا رفتن چنگش آن شده و حمل و نقل وسایل، به دست گرفتن اجسام و… را راحت تر می سازد.

این دستکش ها از حساسیت های پوستی جلوگیری می کنند و قبل از بسته بندی آن ها به قسمت شست و شو فرستاده می شوند. این اعمال باعث اضافه شدن قابلیت استفاده دستکش توسط افرادی که پوست حساسی دارند می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
موقع ثبت سفارش نگران پولش نباش | در فروشگاه فرتاک در زمان ثبت سفارش نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید.همین الان امتحان کن!
+
بستن
مقایسه